• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Nepal-Gezi-Rehberi-Nepal-Travel-Guide/154864251283950?fref=ts
NEPAL & TİBET
NEPAL'DE EVLENDİK
HİMALAYALAR'DA YÜRÜYÜŞ


NEPAL HOLİ FESTİVALİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret21826

21 - 31 Mayıs 2020 Nepal - Bhutan Kültür & Macera Gezisi

Melih Eriş Rehberliğinde Bhutan & Nepal Gezisi

21 - 31 Mayıs 2020 (9  gece - 10 gün)NEPAL tam bir cennet. Burada yaşayanların yüzünde gülümseme hiç eksik olmuyor. Çünkü ölümsüzlüğe inanıyorlar. Bugün yaptıklarından yarın sorumlu olacaklarını bilerek yaşıyorlar. "Ne ekersek onu biçeriz" deyişine çok sahip çıkmışlar. Kısacası buradaki insanların yaşamı KARMA felsefesi üzerine kurulmuş. Kim gelirse gelsin ülkelerine herkese aynı davranış içinde bulunuyorlar. İnsanlar mutlular, çok fazla açlık ve sefalet görülmüyor. Her birey yaşamına razı olarak yaşıyor.BHUTAN, Hintçe “Yüksek Topraklar” anlamına gelmektedir. Dünyanın en özgür ülkesi, yolsuzluk ve yoksulluğun olmadığı, eğitim ve sağlık hizmetlerinin ücretiz olduğu, Budist inançlarını özgürce yaşayan, Dünyanın tepesi, Doğu Himalayalar da bir ülkedir.Kendi kendilerine yetmeyi, kültürlerini muhafaza etmeyi ilke edinmişlerdir.

Bhutan, 1974’e kadar turizme tamamen kapalıydı. 2007'den sonra turizme açıldı. Kültürün zarar görmemesi için her yıl sınırlı sayıda turiste gelmesine izin verilmektedir. ‘Gel ama bedelini öde’ sloganı ile hareket eden ülkede ziyaretçilerden günlük bir ücret alınmaktadır. Bu ücrete otel, yemek, tur ücretlerini kapsamaktadır.

Bu olağanüstü deneyimi yaşamak ve programın detaylarını öğrenmek için lütfen ilgili gezinin adını ve mail adresinizi yazarak bizimle iletişime geçiniz.

Gezilerimiz www.prontotour.com internet adresiyle faaliyet gösteren “PRONTOTOUR AC TURİZM”, TURSAB’ın “A-2609”Numaralı Seyahat işletmesi belgesine sahip tur operatörü işbirliği ve güvencesiyle yapılmaktadır.
NEPAL TOP 25

NEPAL, TİBET, BHUTAN GEZİ YAZILARIMIZ


Nepal gezilerimiz
 
PRONTOTOUR AC Seyahat Acentesi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

NEPAL GEZİ REHBERİ
NEPAL'DE HAVA
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83846.8658
Euro7.67207.7028
Site Haritası